Logo ACCTS
   Welkom    Wie zijn we    Diensten    Contact    Klant worden?   
Who is ACCTS image

Wie zijn wij
Audenaert Accountancy werd in 1989 opgestart door Jean Audenaert. Sindsdien assisteren en adviseren wij zelfstandigen en vennootschappen in Oost-Vlaanderen en omliggende provincies..

Vandaag zijn wij een all-round accountantskantoor met een professioneel team gevestigd in Melle nabij Gent.

Ons team

Jean Audenaert zaakvoerder [ jean@accts.be ]

Accountant-belastingsconsulent IAB
Graduaat accountancy-fiscaliteit
Graduaat fiscale wetenschappen (fiscale hogeschool Brussel)

Sofie Van Der Beken Accountant-belastingsconsulent IAB sofie@accts.be
Frederik Ghyselinck boekhouder frederik@accts.be
Leen De Clercq boekhouder leen@accts.be
Eveline De Smaele boekhouder eveline@accts.be
Sibylle Moreels boekhouder sibylle@accts.be
Stijn Vereecken boekhouder stijn@accts.be
Quint Diekmann boekhouder quint@accts.be
Colette Neirynck admin. medewerker colette@accts.be
Isabella Misino secretariaat isabella@accts.be
Sofie Van Der Beken Accountant-belastingsconsulent IAB
Frederik Ghyselinck boekhouder
Leen De Clercq boekhouder
Eveline De Smaele boekhouder
Sibylle Moreels boekhouder
Stijn Vereecken boekhouder
Kristof Van Steendam boekhouder
Quint Diekmann boekhouder
Colette Neirynck admin. medewerker
Isabella Misino secretariaat